MARKETING | REKLAMA FOTOGRAFA

Naucz się Marketingu i Sprzedaży w Branży Fotograficznej Pozyskaj nowych klientów za pomocą social media oraz płatnych reklam

Cześć, tu Karolina

Jeśli to Nasze pierwsze spotkanie, to bardzo mi miło!

Budując agencję Mama Promocji Biznesu, postanowiłam wybrać tylko jeden kierunek działań – marketing w branży fotograficznej.

Dzięki moim działaniom fotografowie stają się bardziej rozpoznawalni w swojej lokalizacji oraz pozyskują nawet ponad +20 klientów podczas miesięcznej współpracy reklamowej

Wiedziałam, że przyjdzie taki moment, w którym nie dam rady fizycznie przyjąć więcej klientów w swojej agencji. Postanowiłam więc umożliwić innym fotografom korzystanie z całej mojej wiedzy, jaką zdobyłam podczas setek godzin spędzonych w świecie marketingu fotograficznego.

marketing fotografów w blasku fleszy

Dołączając do programu Nauczysz się:

Podczas konsultacji:

Poczytaj wiadomości od naszych klientów i kursantów

Zobacz, jakie efekty może przynieść Ci reklama sponsorowana

Posłuchaj naszych zadowolonych klientek

Zobacz, jaką metamorfozę może przejść również Twój fotograficzny biznes!

Kiedy poznałam Karolinę stałam w miejscu (…) Ona dała mi takiego kopniaka. (…) Zaczęło się dużo dziać! Mój kalendarz zaczął się zapełeniać. Często mam sesje codziennie a nawet dwie. 

-Kasia

-Katarzyna

“Karolina pomogła zmienić moje myślenie (Basia zaczęła pisać rozbudowane posty oraz działać na Instagramie) Karolina pomogła mi ustawić fenomenalnego chatbota oraz reklamy (…) współpracuję z Karoliną od listopada (2020) i działamy dalej”

-Basia

“To był pierwszy raz kiedy korzystałam z płatnych reklam (…) Byłam ciekawa czy reklama przyprowadzi mi zupełnie nowych, innych klientów (…) zaskoczyło mnie to, że codziennie miałam kilkanaście, kilkadziesiąt zapytań o sesje zdjęciowe, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że z Karoliną warto współpracować. (…) współpraca z Karoliną to jest strzał w dziesiątkę!”

-Monika

W końcu mogę powiedzieć, że jestem spełniona, a to dzięki Karolinie z której usług skorzystałam.(…) Dzięki Karolinie mój kalendarz zmienił się diametralnie. Z zapisów 2 tygodnie do przodu, zapisuję sesję 2 miesiące w przód. (…) Mimo, że reklama już nie działa klienci z reklamy nadal piszą o skorzystanie z usługi.

– Klaudia

“Nie byłam zadowolona z ilości zleceń fotograficznych, dlatego postanowiłam zwrócić się do specjalisty i to była najlepsza rzecz, którą mogłam zrobić. Wszystkie wolne terminy na sesję zostały zapełnione. (…) Wyniki są super dlatego postanowiłam przedłużyć współpracę z Karoliną. (…) Efekty są super, Wasz kalendarz będzie pękał w szwach…”
– Dominika
(…) z 9 sesji w miesiącu (…) zdecydowałam się na współpracę z Karoliną. To był strzał w dziesiątkę! (…) Po miesiącu współpracy zapisało się 28 osób na różne sesje i pakiety. Współpracuję z nią dalej i widzę ogromny progres. (…) z etapu gdzie myślałam, że zamknę studio przeszłam na szczęśliwą i spełnioną fotograf.(…) Ja jestem mega zadowolona!

– Alicja

Podaj dane do zamówienia